CO ZROBIĆ, ŻEBY WŁOSY SZYBCIEJ ROSŁY?

Stosując domowe skuteczne sposoby!

Poznaj najlepsze domowe i skuteczne sposoby na przyspieszenie wzrostu włosów. Rozpocznij plan kuracji pod opieką autorki a włosy będą rosły szybciej!

 

Dzięki naturalnym przepisom oraz unikalnym domowym metodom Twoje włosy będą rosły nawet dwa razy szybciej, będą mocniejsze i zdrowsze! Zaufaj naturze i zacznij działać!

199zł 67

TYLKO DZISIAJ!

Aż tyle otrzymujesz w tej cenie:

 • E-book „Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?
 • Plan kuracji domowej na przyspieszenie wzrostu włosów,
 • Darmowy dostęp do prywatnej grupy wsparcia (ponad 4,5tys. osób),
 • Nieograniczone konsultacje z autorką aż do sukcesu!!!
  [Standardowa cena konsultacji to 180zł/h]

Zacznij domową kurację!

Jak to działa? [krok po kroku]

1. Unikalne
Domowe Sposoby

Od razu po zamówieniu dostaniesz E-booka na Twój e-mail. W nim znajdziesz informacje o tym, co należy zrobić, żeby włosy szybciej rosły. Odkryjesz sprawdzone przepisy i skuteczne domowe sposoby, o których nikt nie mówi, bo nic nie kosztują, a które powodują przyspieszenie wzrostu włosów!

2. Sprawdzony
Plan Kuracji

W e-booku znajdziesz sprawdzony plan kuracji na 3 miesiące intensywnego wzrostu włosów! Jest to szczegółowe i przetestowane zestawienie domowych przepisów i sposobów, które przynoszą niesamowite efekty!

3. Dostęp do
Grupy Wsparcia

Od razu po zamówieniu otrzymasz dostęp do prywatnej grupy wsparcia, w której już ponad 4,5 tysiąca osób ma efekty i dzieli się swoimi doświadczeniami. Na grupie znajdziesz również setki artykułów, filmów, porad oraz zdjęć przed i po kuracji. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Hasłem przewodnim są oczywiście piękne i zdrowe włosy!

4. Nieograniczone
Konsultacje

Nie będzie trzeba chodzić do żadnych specjalistów i wydawać pieniędzy na wizyty i preparaty. Będziesz mieć bezpłatne i nieograniczone konsultacje aż do uzyskania upragnionych efektów! Będziesz w ciągłym kontakcie online z autorką książki!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji lub ZWROT PIENIĘDZY!
Gdyby okazało się, że e-book i kuracja nie spodoba Ci się z jakichś względów, wystarczy, że napiszesz do mnie e-mail i zwrócę Ci 67zł. Wiem jednak, że tak się nie stanie, gdyż to najbardziej skuteczne przepisy i innowacyjne metody na przyspieszenie wzrostu włosów! Mimo wszystko daję takie zabezpieczenie, ponieważ wiem jak nieufnie podchodzi się do zakupów w internecie (też kupuje mnóstwo rzeczy).

199zł 67

Co znajdziesz w E-booku?

Ten e-book skupiony jest na przyspieszeniu wzrostu włosów oraz ich zagęszczeniu. Jest to zbiór niesamowicie skutecznych I prostych domowych sposobów i przepisów, które zostały przetestowane przez setki osób z projektu „Odzyskaj Zdrowe Włosy”. W e-booku przygotowany jest plan na 3 miesiące. Kolejność wykonywania poszczególnych punktów nie jest przypadkowa. Poszczególne miesiące różnią się od siebie po to, aby mobilizować organizm w inny sposób – gdyż on z czasem przyzwyczaja się do pewnych „stanów nadzwyczajnych”. Mamy podział 3 miesięcznego planu na 3 taktyki działania. W planie znajdziesz unikalne maski, napary, wcierki, peelingi oraz specjalne dobrane olejowanie i masaże. Podczas 3 miesięcznego intensywnego wzrostu włosy będą rosły nawet 2,5 razy szybciej! Dodatkowo włosy będą mocniejsze, przestaną wypadać i zacznie rosnąc dużo nowych!

 

Po zamówieniu będziesz mieć bezpłatne konsultacje z Autorką aż do sukcesu! [Standardowa cena konsultacji to 180zł/h]. Dostaniesz prywatny kontakt do Anny. Nie będziesz już musiała płacić specjalistom za drogie wizyty. W razie potrzeby Anna pomoże bezpłatnie z każdym problemem z włosami i skórą głowy.

Zobacz efekty kuracji z Anną

Przykład Sylwii – łysienie androgenowe

Przykład Ewy – łysienie plackowate

Przykład Andrzeja – łysienie/hashimoto

Przykład Kasi – łysienie/tarczyca

Przykład Karoliny – łysienie/covid

Przykład Pawła – zakola

*Powyższe osoby i ich historie, a także wiele innych poznasz na prywatnej grupie do której dostaniesz dostęp. 

Zacznij działać!

199zł 67

Aż tyle otrzymujesz w tej cenie:

 • E-book [36 stron] „Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?
 • Plan kuracji domowej na przyspieszenie wzrostu włosów,
 • Darmowy dostęp do prywatnej grupy wsparcia,
 • Nieograniczone konsultacje z autorką aż do sukcesu!!!
  [Standardowa cena konsultacji to 180zł/h]

O Autorze

Hej!

 

Mam na imię Anna. Jestem specjalistą od włosów, autorką książek i fitoterapeutą. Od ponad 10 lat zajmuje się naturalnymi sposobami leczenia organizmu. W 2018 roku założyłam projekt „Odzyskaj zdrowe włosy”, w którym dzielimy się wiedzą i pomagamy naturalnie rozwiązywać problemy związane z włosami i skórą głowy. Pomogliśmy już setkom kobiet i mężczyzn. Pasjonuje się ręcznym tworzeniem naturalnych preparatów i kosmetyków ziołowych. Moją życiową misją jest uświadamianie oraz dzielenie się wiedzą na temat tego, jak ogromny wpływ na nasze życie ma natura i jaką rolę odgrywa w odzyskaniu zdrowia.

ponad 10 lat

doświadczenia

ponad 10 000

rozwiązanych problemów

ponad 200 000

konsultacji

Zobacz także kanał
Odzyskaj zdrowe włosy” na:

YouTube_Logo_2017.svg

E-mail: kontakt@odzyskajzdrowewlosy.pl